معرفی مهندس روزبه فرهنگ به دوستان و اعضای سایت VCP.ir و کلیه کاربران اینترنت و موتورهای جستجو ( Google , Yahoo و ... )

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

درود به دوستای خوبم .
مهندس روزبه فرهنگ هستم , از سایت VCP.ir ( سایت وی سی پی ) .
امیدوارم حالتون خوبِ خوب باشه و مثلِ من شادو خندون باشید .
چون سایت VCP.ir یکی از بزرگترین و پُرطرفدارترین سیستمهای وبسایت سازی ایرانه لذا تصمیم گرفتم یک وبسایت و پِیج به نامِ خودم در این سایت داشته باشم . چون قراره بزودی برای خودم و فعالیتام در این وبسایت تبلیغات گسترده ای کنم . این وبسایت بهمراه وبسایتها و شبکه های اجتماعیِ دیگم بزرگترین پایگاه و سکوی پرتاب من برای ورود به دنیای جدیدم خواهد بود . برنامه های کلانی برای آینده و کارو زندگی و فعالیتهای آتیم دارم که بعدها به مرور متوجه خواهید شد .

مطمئنم که این شبکه و وبسایتم نواقص زیادی داره . طبیعیه . چون اولاً در شروع راهم . دوماً شدیداً درگیر کارها و فعالیتهام هستم و اصلاً وقتی ندارم که برای فعالیتهای شبکه هام و وب سایتام بذارم . از این بابت از همه دوستان عذرخواهی میکنم . ولی قول میدم در اسرع وقت که سرم خلوت بشه به مرور زمان کم کم نواقص این سایت و دیگر وبسایت ها و شبکه های اجتماعیمو برطرف کنم و شبکه ها و سایتهایی داشته باشم درحدِ شأن و لیاقت خودم و بازدیدکننده ها و دوستای خوبم .

حالا بذارید خودمو معرفی کنم:
بنده مُخلص و ارادتمندِ همه ی دوستان مهندس روزبه فرهنگ هستم . عزیزان و اقوام و دوستانِ درجه یکم روزبه و بعضاً روزبه شبپره صدام میزنن و در محیط کاریم مهندس فرهنگ هستم . در محیطِ منزل فوق العاده شادو شوخ , ولی در محیطِ کار فوق العاده خشک و رسمی .
بچه ی تهران و موقتاً ساکنِ ورامین .
پسری شادو شوخ و پرانرژی و البته ***خاص***
پسری هستم از فرزندانِ شاهِ شاهان , پادشاهِ نیکی ها , ***کوروش بزرگ***
پسرِ ارشدِ خانواده .
مهندس کامپیوتر .
خدمت سربازی رفتم (88_89) . محلِ خدمتِ سربازیم در بالاترین رکنِ نظام بود یعنی ستادِ کلِ نیروهای مُسلح . در دوران سربازی منشی-دژبانِ رئیسِ ستادِ کلِ نیروهای مُسلح ( سردارسرلشگر فیروزآبادی ) بودم . هم سربازِ نمونه ستادِ کل شدم وهم دژبانِ نمونه ستادِ کلِ نیروهای مُسلح .
فوق العاده خشن و مردونه . مردِ مرد .
از همونجا دعوتنامه داشتم و همونجا استخدام شدم و چندسال افسرِ ارتش و پلیسِ اطلاعات و امنیتِ کشور (پلیس سایبری) بودم . سال93 حکمم خورد مرز سیستان بلوچستان و این دلیلی شد که علارغم عشقوعلاقم به نظامی بودن استعفا بدم .
بعداز استعفام زیاد بیکار نموندم و بلافاصله با دکترِ داروسازی شراکت کردم و کارمند خصوصیش شدم . الان درحالِ حاضر 2ساله که کارمند و مدیر 4شعبه داروخانه شبانه روزی هستم . کارم خیلی سنگینه . موندنم در این شغل نامعلومه . شاید 50سال دیگه هم همینجا بمونمو به این کارم ادامه بدم . شایدم فردا دیگه نرم . دلیلشم بی کفایتی رئیس داروخانه هامونه . در اولین فرصت اگر پیشنهاد بهتری بهِم بشه قطعاً تغییر شغل خواهم داد .
یه پدرومادرِ گُل دارم که چون پسرِ ارشدشون هستم همه جوره برام سنگِتموم گذاشتن و هرچیزی که برای یک زندگی پراز آرامش و خوشبختی نیاز داشتمو برام فراهم کردن . پدرم از بازاری های قدیمیِ تهرانه که مدتها در زمینه تولید پوشاک مردانه از تولیدکنندگان اصلی و نماینده شرکت پوشاک مردانه(ماکسیم) بود و هنوزم داره به فعالیت خودش ادامه میده (البته سبُک تر از قبل) .
مادرم فرهنگی بازنشسته آموزش و پرورش هستند , با 40سال سابقه مدیریت . مادرم ( سرکار خانم قنبری ) از زمان شاه سال1355 بعنوان سپاه دانش استخدام شدند . دوره سربازیشونو گذروندند و بعد استخدام آموزش و پرورش شدند . از سال55 تا الان 95 . 40ساله که مدیر مقاطع مختلف تحصیلی در استان تهران هستند . سال85 بازنشست شدند ولی 10ساله که کنار نکشیده و هنوز بعنوان مؤسس و مدیر دارن به فعالیتشون ادامه میدن .
پدر و مادرم بزرگترین پشتوانه و حامی منن . البته منم محکم پشتشون ایستادم . کلاً برای همه پدرومادرهایی که دغدغشون بچه هاشون هستن ارزش و احترامِ خاصی قائلم . از پدرومادرم ممنونم که بستر رو برای پیشرفتِ روزافزون من فراهم کردند . بواقع اکثر پیشرفتامو مَدیونشونم . امیدوارم بتونم مردونه پاشون بایستمو جواب فداکاری ها و مرامهایی که برام گذاشتنو بدم .

من مجردم . یه پسر مجرد . دلیلِ مجردبودنم اینه که درآمدم ثُبات نداره . هرلحظه امکان داره کارمو ازدست بدم . بخاطرهمینم چون مَردَم و متعهدم , نمیخوام با ازدواجم دختری رو درگیرِ مشکلاتم کنم . روزی ازدواج میکنم که خیالم ازبابت درآمدم راحت بشه . چون دوست دارم همسرآیندم کنارم احساس آرامش و خوشبختی کنه و همیشه باافتخار از من یاد کنه .

دوستای گلم , من در همه زمینه ها معلومات و اطلاعات گسترده ای دارم .
اگر درزمینه کامپیوتر , موبایل , حسابداری , مسائل پلیسی-امنیتی , پزشکی و دارویی و مسائل فنی سؤال یا مشکلی داشتید خوشحال میشم که بتونم کمک یا راهنماییتون کنم .

من بدلیل مشغله شدیدِ کاریم کم پیش میاد که با سایت ها و شبکه های اجتماعی کار کنم , ازجمله همین سایتم در VCP.ir . فقط تماس های تلفنی که بهِم میشه رو جواب میدم . این پِیجم صرفاً برای معرفیِ خودم به دوستان ساختم . اگر امرِ خاصی داشتید میتونید از راههای زیر با بنده در تماس باشید .

تنهاخطم 09102090535

تنهاآیدی من در تمام سایتها و شبکه های اجتماعی جهان: RoozbehFarhang

آیدی اینستاگرامم:
Roozbeh_Farhang
نامم(Name) در اینستاگرام: مهندس روزبه فرهنگ

آیدی تلگرام و لاینم:
RoozbehFarhang

آدرس همه شبکه های اجتماعیم:
www.instagram.com/Roozbeh_Farhang
www.Telegram.me/RoozbehFarhang
www.Twitter.com/RoozbehFarhang
www.Cloob.com/RoozbehFarhang
www.FaceNama.com/RoozbehFarhang
www.HamMihan.com/RoozbehFarhang

تنها پیج فیسبوکم:
روزبه فرهنگ ( Engineer Roozbeh Farhang )

ایمیلام E_Mail :
Roozbeh_Farhang_09102090535@Yahoo.com
Engineer_Farhang@Yahoo.com

Roozbeh.Farhang.09102090535@Gmail.com
Roozbeh_Farhang@Yahoo.com
RoozbehFarhang@Yahoo.com

وب سایت هام:
sites.google.com/site/EngineerRoozbehFarhang
www.RoozbehFarhang.LoxBlog.com
www.RoozbehFarhang.MizbanBlog.com
www.RoozbehFarhang.MihanBlog.com
www.RoozbehFarhang.Blogfa.com
www.RoozbehFarhang.BlogSky.com
www.RoozbehFarhang.ParsaBlog.com
www.RoozbehFarhang.RozBlog.com
www.RoozbehFarhang.Niloblog.com
www.RoozbehFarhang.FardBlog.com
www.RoozbehFarhang.LimooBlog.com
www.RoozbehFarhang.blogr.ir
www.RoozbehFarhang.PersianBlog.ir
www.RoozbehFarhang.LineBlog.ir
www.RoozbehFarhang.AvABlog.ir
www.RoozbehFarhang.MonoBlog.ir
www.RoozbehFarhang.VCP.ir
www.RoozbehFarhang.fireblog.ir
www.RoozbehFarhang.Blog.ir

خلاصه همه جوره درخدمتتونیم...!!!
همین . . .

*روزبه* یعنی *خوشبخت*
امیدوارم که همیشه وهمیشه مثلِ من شادو خندون و *روزبه* باشید .

پاینده باد ایران همیشه آریایی

https://lh3.googleusercontent.com/YF6wslr3dpoXS1Tw5hszhMr1TABt23vCfxO7w9dUdxeb8iww8H8nS9Q_Tlsj9z0cWoX9wW0mDijrUFckayn7oI8yFZfHeULi=w1360-h768-no

Roozbeh Farhang , Roozbeh_Farhang , Engineer Farhang , EngineerFarhang , Engineer Roozbeh Farhang , EngineerRoozbehFarhang , Mohandes Farhang , Mohandes Roozbeh Farhang , Mohandes_Roozbeh_Farhang , MohandesRoozbehFarhang , Mohandes_Farhang , Engineer_Farhang , Roozbeh_Farhang , مهندس روزبه فرهنگ , روزبه فرهنگ , مهندس فرهنگ , Engineer_Roozbeh_Farhang , MohandesFarhang , RoozbehFarhang ,

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها